django - en to ckb translation catalogue (349 entries)

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
ckb: %(datetime)s نەتوانرا لە ناوچەی کاتدا لێکبدرێتەوە %(current_timezone)s؛ لەوانەیە ناڕوون بێت یان لەوانەیە بوونی نەبێت.

en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
ckb: %(field_label)s دەبێت بێهاوتا بێت بۆ %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: %(from)s-%(to)s relationship
ckb: %(from)s-%(to)s پەیوەندی

en: %(from)s-%(to)s relationships
ckb: %(from)s-%(to)s پەیوەندییەکان

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r is not a valid choice.
ckb: نمونەی%(model)s لەگەڵ %(field)s %(value)r هەڵبژاردەیەکی دروست نیە.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
ckb: %(model_name)s لەگەڵ %(field_label)s پێشتر تۆمارکراوە.

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
ckb: %(model_name)s لەگەڵ %(field_labels)s پێشتر تۆمارکراوە.

en: %(num)d day | %(num)d days
ckb[0]: ‫%(num)d ڕۆژ
ckb[1]: ‫%(num)d ڕۆژ

en: %(num)d hour | %(num)d hours
ckb[0]: ‫%(num)d کاتژمێر
ckb[1]: ‫%(num)d کاتژمێر

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
ckb[0]: ‫%(num)d خولەک
ckb[1]: ‫%(num)d خولەک

en: %(num)d month | %(num)d months
ckb[0]: ‫%(num)d مانگ
ckb[1]: ‫%(num)d مانگ

en: %(num)d week | %(num)d weeks
ckb[0]: ‫%(num)d هەفتە
ckb[1]: ‫%(num)d هەفتە

en: %(num)d year | %(num)d years
ckb[0]: ‫%(num)d ساڵ
ckb[1]: ‫%(num)d ساڵ

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
ckb[0]: %(size)dبایت
ckb[1]: %(size)d بایت

en: %s GB
ckb: %s گب

en: %s KB
ckb: %s کب

en: %s MB
ckb: %s مب

en: %s PB
ckb: %s پب

en: %s TB
ckb: %s تب

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
ckb: (خانەی شاراوە %(name)s) %(error)s

en: ,
ckb: ،

en: :?.!
ckb: :؟.!

en: A JSON object
ckb: ئۆبجێکتێکی JSON

en: AM
ckb: پ.ن

en: Afrikaans
ckb: ئەفریقی

en: Albanian
ckb: ئەلبانی

en: Algerian Arabic
ckb: عەرەبیی جەزائیری

en: April
ckb: نیسان

en: Arabic
ckb: عەرەبی

en: Argentinian Spanish
ckb: ئیسپانیی ئەرجەنتینی

en: Armenian
ckb: ئەرمەنی

en: Asturian
ckb: ئاستوری

en: August
ckb: ئاب

en: Australian English
ckb: ئینگلیزی ئوستورالی

en: Azerbaijani
ckb: ئازەربایجانی

en: Basque
ckb: باسکۆیی

en: Belarusian
ckb: بیلاڕوسی

en: Bengali
ckb: بەنگالی

en: Big (8 byte) integer
ckb: (8بایت) ژمارەی تەواوی گەورە

en: Boolean (Either True or False)
ckb: بولی (یان دروست یان چەوت)

en: Boolean (Either True, False or None)
ckb: بولی (یان دروست یان چەوت یان هیچ)

en: Bosnian
ckb: بۆسنێیی

en: Brazilian Portuguese
ckb: پورتوگالیی بەڕازیلی

en: Breton
ckb: بریتۆنی

en: British English
ckb: ئینگلیزی بەریتانی

en: Bulgarian
ckb: بولگاری

en: Burmese
ckb: بورمایی

en: CSRF verification failed. Request aborted.
ckb: پشتڕاستکردنەوەی CSRF شکستی هێنا. داواکاری هەڵوەشاوەتەوە.

en: Catalan
ckb: کاتالانی

en: Central Kurdish (Sorani)
ckb: کوردی

en: Change
ckb: گۆڕین

en: Clear
ckb: پاککردنەوە

en: Colombian Spanish
ckb: ئیسپانیی کۆڵۆمبی

en: Comma-separated integers
ckb: ژمارە تەواوەکان بە کۆما جیاکراونەتەوە

en: Connect, get help, or contribute
ckb: پەیوەندی بکە، یارمەتی وەربگرە، یان بەشداری بکە

en: Constraint “%(name)s” is violated.
ckb: سنوردارکردنی “%(name)s” پێشێلکراوە.

en: Croatian
ckb: کڕواتی

en: Currently
ckb: ئێستا

en: Czech
ckb: چیکی

en: Danish
ckb: دانیمارکی

en: Date (with time)
ckb: بەروار (لەگەڵ کات)

en: Date (without time)
ckb: بەروار (بەبێ کات)

en: Date out of range
ckb: بەروار لە دەرەوەی بواردایە

en: December
ckb: کانوونی یەکەم

en: Decimal number
ckb: ژمارەی دەیی

en: Delete
ckb: سڕینەوە

en: Directory indexes are not allowed here.
ckb: لێرەدا نوانەی بوخچەکان ڕێگەپێدراو نیە.

en: Django Community
ckb: کۆمەڵگەی جانگۆ

en: Django Documentation
ckb: بەڵگەنامەکردنی جانگۆ

en: Duration
ckb: ماوە

en: Dutch
ckb: هۆڵەندی

en: Email address
ckb: ناونیشانی ئیمەیڵ

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
ckb: لیستی بەتاڵ و “%(class_name)s.allow_empty” چەوتە.

en: English
ckb: ئینگلیزی

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
ckb[0]: دڵنیابە لەوەی بەگشتی زیاتر لە %(max)s ژمارەی دەیی نیە.
ckb[1]: دڵنیابە لەوەی بەگشتی زیاتر لە %(max)s ژمارەی دەیی نیە.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
ckb[0]: دڵنیابە لەوەی زیاتر نیە لە %(max)s ژمارە پێش خاڵی ژمارەی دەیی.
ckb[1]: دڵنیابە لەوەی زیاتر نیە لە %(max)s ژمارە پێش خاڵی ژمارەی دەیی.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
ckb[0]: دڵنیابە لەوەی بەگشتی زیاتر لە %(max)s ژمارە نیە.
ckb[1]: دڵنیابە لەوەی بەگشتی زیاتر لە %(max)s ژمارە نیە.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
ckb[0]: دڵنیابە کە ناوی پەڕگە زیاتر لە %(max)d نوسەی نیە (%(length)d هەیە).
ckb[1]: دڵنیابە کە ناوی پەڕگە زیاتر لە %(max)d نوسەی نیە (%(length)d هەیە).

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
ckb[0]: دڵنیابە ئەم بەهایە لانیکەم %(limit_value)d نوسەی هەیە (%(show_value)d هەیە).
ckb[1]: دڵنیابە ئەم بەهایە لانیکەم %(limit_value)d نوسەی هەیە (%(show_value)d هەیە).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
ckb[0]: دڵنیابە ئەم بەهایە لانی زۆر %(limit_value)d نوسەی هەیە (%(show_value)d هەیە).
ckb[1]: دڵنیابە ئەم بەهایە لانی زۆر %(limit_value)d نوسەی هەیە (%(show_value)d هەیە).

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
ckb: دڵنیاببە ئەم نرخە %(limit_value)sە (ئەوە %(show_value)sە).

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s, starting from %(offset)s, e.g. %(offset)s, %(valid_value1)s, %(valid_value2)s, and so on.
ckb: دڵنیابە ئەم بەهایە چەند هێندەیەکی قەبارەی هەنگاوەکانە %(limit_value)s, دەستپێدەکات لە %(offset)s، بۆ نموونە %(offset)s، %(valid_value1)s، %(valid_value2)s، هتد.

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s.
ckb: دڵنیابە کە ئەم بەهایە چەندانێکە لە قەبارەی هەنگاوی%(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
ckb: دڵنیاببە ئەم نرخە گەورەترە یاخود یەکسانە بە %(limit_value)s.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
ckb: دڵنیاببە ئەم نرخە کەمترە یاخود یەکسانە بە %(limit_value)s.

en: Enter a complete value.
ckb: تەواوی بەهایەک بنوسە.

en: Enter a list of values.
ckb: لیستی بەهاکان بنوسە.

en: Enter a number.
ckb: ژمارەیەک بنوسە.

en: Enter a valid %(protocol)s address.
ckb: ناونیشانی %(protocol)s دروست بنوسە.

en: Enter a valid JSON.
ckb: JSONی دروست بنوسە.

en: Enter a valid URL.
ckb: URL ی دروست لەناودابنێ.

en: Enter a valid UUID.
ckb: بەهای دروستی UUID بنوسە.

en: Enter a valid date.
ckb: بەرواری دروست بنوسە.

en: Enter a valid date/time.
ckb: بەروار/کاتی دروست بنوسە.

en: Enter a valid domain name.
ckb: پاوەن/دۆمەینی دروست بنوسە.

en: Enter a valid duration.
ckb: بەهای دروستی ماوە بنوسە.

en: Enter a valid email address.
ckb: ناونیشانێکی ئیمەیڵی دروست لەناودابنێ

en: Enter a valid integer.
ckb: ژمارەیەکی تەواو لەناودابنێ

en: Enter a valid time.
ckb: تکایە کاتێکی ڕاست بنووسە.

en: Enter a valid value.
ckb: نرخێکی دروست لەناودابنێ.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
ckb: "سلەگ"ێکی دروست بنوسە کە پێکهاتووە لە پیتی یونیکۆد، ژمارە، هێڵی ژێرەوە، یان هێما.

en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
ckb: "سلەگ"ێکی دروست بنوسە کە پێکهاتووە لە پیت، ژمارە، ژێرهێڵ یان هێڵ.

en: Enter a whole number.
ckb: ژمارەیەکی تەواو بنوسە.

en: Enter only digits separated by commas.
ckb: تەنها ژمارە لەناودابنێ بە فاریزە جیاکرابێتەوە.

en: Esperanto
ckb: ئێسپەرانتەویی

en: Estonian
ckb: ئیستۆنی

en: February
ckb: شوبات

en: Field of type: %(field_type)s
ckb: خانە لە جۆری: %(field_type)s

en: File
ckb: پەڕگە

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
ckb: پەڕگەپاشبەندی “%(extension)s” ڕێگەپێنەدراوە. پاشبنەدە ڕێگەپێدراوەکان: %(allowed_extensions)s.

en: File path
ckb: ڕێڕەوی پەڕگە

en: Finnish
ckb: فینلەندی

en: Floating point number
ckb: خاڵی ژمارەی کەرتی

en: Forbidden
ckb: ڕێپێنەدراو

en: Foreign Key (type determined by related field)
ckb: کلیلی دەرەکی(جۆر بەپێی خانەی پەیوەندیدار دیاری دەکرێت)

en: French
ckb: فەڕەنسی

en: Fri
ckb: هەین

en: Friday
ckb: هەینی

en: Frisian
ckb: فریسی

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
ckb: لەداهاتوودا %(verbose_name_plural)s بەردەست نیە چونکە %(class_name)s.allow_future چەوتە.

en: Galician
ckb: گالیسیایی

en: Georgian
ckb: جۆرجی

en: German
ckb: ئەڵمانی

en: Get started with Django
ckb: دەستپێبکە لەگەڵ جانگۆ

en: Greek
ckb: یۆنانی

en: Haitian Creole
ckb: کریۆلی ھایتی

en: Hebrew
ckb: ئیسرائیلی

en: Hindi
ckb: هیندی

en: Hungarian
ckb: هەنگاری

en: IP address
ckb: ناونیشانی ئای پی

en: IPv4 address
ckb: ناونیشانی IPv4

en: IPv4 or IPv6
ckb: IPv4 یان IPv6

en: Icelandic
ckb: ئایسلەندی

en: Ido
ckb: ئیدۆیی

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
ckb: ئەگەر تۆ تاگی <meta name="referrer" content="no-referrer"> بەکاردەهێنێت یان سەرپەڕەی “Referrer-Policy: no-referrer” لەخۆدەگرێت، تکایە بیانسڕەوە. پاراستنی CSRFەکە پێویستی بە سەرپەڕەی “Referer”هەیە بۆ ئەنجامدانی پشکنینی گەڕاندنەوەی توندوتۆڵ. ئەگەر خەمی تایبەتمەندیت هەیە، بەدیلەکانی وەکو <a rel="noreferrer" …> بۆ بەستنەوەی ماڵپەڕەکانی لایەنی سێیەم.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
ckb: ئەگەر ڕێکخستنی شەکرۆکەی ئەم وێبگەڕەت ناچالاککردووە، تکایە چالاکی بکەرەوە، لانیکەم بۆ ئەم ماڵپەڕە، یان بۆ داواکانی "Same-origin"

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
ckb: ئەگەر ڕێکخستنی شەکرۆکەی ئەم وێبگەڕەت بۆ “Referer” ناچالاککردووە، تکایە چالاکی بکەرەوە، لانیکەم بۆ ئەم ماڵپەڕە، یان بۆ پەیوەندییەکانی HTTPS، یاخود بۆ داواکانی "Same-origin".

en: Igbo
ckb: ئیگبۆیی

en: Image
ckb: وێنە

en: Index of %(directory)s
ckb: نوانەی %(directory)s

en: Indonesian
ckb: ئیندۆنیزی

en: Integer
ckb: ژمارەی تەواو

en: Interlingua
ckb: ئینتەرلینگوایی

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
ckb: ڕیزبەندی بەروار نادروستە “%(datestr)s” شێوازی “%(format)s” پێ بدە

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
ckb: لاپەڕەی نادروستە (%(page_number)s): %(message)s

en: Irish
ckb: ئیرلەندی

en: Italian
ckb: ئیتاڵی

en: January
ckb: کانوونی دووەم

en: Japanese
ckb: یابانی

en: July
ckb: تەممووز

en: June
ckb: حوزەیران

en: Kabyle
ckb: کابایلی

en: Kannada
ckb: کانێدایی

en: Kazakh
ckb: کازاخی

en: Khmer
ckb: خەمیری

en: Korean
ckb: کۆری

en: Kyrgyz
ckb: کیرگزستانی

en: Latvian
ckb: لاتیڤی

en: Lithuanian
ckb: لیتوانی

en: Lower Sorbian
ckb: سۆربیانی خواروو

en: Luxembourgish
ckb: لۆکسەمبۆرگی

en: Macedonian
ckb: مەسەدۆنی

en: Malay
ckb: مالایی

en: Malayalam
ckb: مەلایالامی

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with. Missing fields: %(field_names)s. You may need to file a bug report if the issue persists.
ckb: داتاکانی فۆڕمی بەڕێوەبردن نەماوە یان دەستکاری کراون. خانە وونبووەکان: %(field_names)s. لەوانەیە پێویستت بە تۆمارکردنی ڕاپۆرتی هەڵە بێت ئەگەر کێشەکە بەردەوام بوو.

en: Many-to-many relationship
ckb: پەیوەندیی گشت-بۆ-گشت

en: Marathi
ckb: ماراسی

en: March
ckb: ئازار

en: May
ckb: ئایار

en: Messages
ckb: پەیامەکان

en: Mexican Spanish
ckb: ئیسپانیی مەکسیکی

en: Mon
ckb: دوو

en: Monday
ckb: دووشەممە

en: Mongolian
ckb: مەنگۆلی

en: More information is available with DEBUG=True.
ckb: زانیاریی زیاتر بەردەستە لەگەڵ DEBUG=True.

en: Nepali
ckb: نیپاڵی

en: Nicaraguan Spanish
ckb: ئیسپانیی نیکاراگوایی

en: No
ckb: نەخێر

en: No %(verbose_name)s found matching the query
ckb: هیچ %(verbose_name)s هاوتای داواکارییەکە نیە

en: No %(verbose_name_plural)s available
ckb: هیچ %(verbose_name_plural)s بەردەست نییە

en: No day specified
ckb: هیچ ڕۆژێک دیاری نەکراوە

en: No file was submitted.
ckb: هیچ پەڕگەیەک نەنێردراوە.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
ckb: هیچ پەڕگەیەک نەنێردراوە. جۆری کۆدکردنی پەڕگەکە لەسەر فۆرمەکە بپشکنە.

en: No month specified
ckb: هیچ مانگێک دیاری نەکراوە

en: No week specified
ckb: هیچ حەفتەیەک دیاری نەکراوە

en: No year specified
ckb: هیچ ساڵێک دیاری نەکراوە

en: Norwegian Bokmål
ckb: بۆکامۆلی نەرویجی

en: Norwegian Nynorsk
ckb: نینۆرسکی نەرویجی

en: November
ckb: تشرینی دووەم

en: Null characters are not allowed.
ckb: نوسەی بەتاڵ ڕێگەپێنەدراوە.

en: October
ckb: تشرینی یەکەم

en: One-to-one relationship
ckb: پەیوەندیی یەک-بۆ-یەک

en: Order
ckb: ڕیز

en: Ossetic
ckb: ئۆسیتی

en: PM
ckb: د.ن

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
ckb: لاپەڕە “کۆتا” نییە، هەروەها ناتوانرێت بگۆڕدرێت بۆ ژمارەی تەواو.

en: Persian
ckb: فارسی

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
ckb: تکایە ئەو داتا دووبارەکراوەکانە چاکبکەرەوە بۆ %(field)s، کە دەبێت بێهاوتابن.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
ckb: تکایە داتا دووبارەکراوەکان چاکبکەرەوە بۆ %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
ckb: تکایە ئەو داتا دووبارەکراوەکان چاکبکەرەوە بۆ %(field_name)s کە دەبێت بێهاوتا بن بۆ %(lookup)s لە%(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
ckb: تکایە بەها دووبارەکانی خوارەوە ڕاست بکەرەوە.

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
ckb: تکایە یان پەڕگەیەک بنێرە یان چوارچێوەی پشکنین هەڵبژێرە، نەک هەردووکیان.

en: Please submit at least %(num)d form. | Please submit at least %(num)d forms.
ckb[0]: تکایە لانی کەم %(num)d فۆرم بنێرە.
ckb[1]: تکایە لانی کەم %(num)d فۆرم بنێرە.

en: Please submit at most %(num)d form. | Please submit at most %(num)d forms.
ckb[0]: تکایە لانی زۆر %(num)d فۆرم بنێرە.
ckb[1]: تکایە لانی زۆر %(num)d فۆرم بنێرە.

en: Polish
ckb: پۆڵۆنی

en: Portuguese
ckb: پورتوگالی

en: Positive big integer
ckb: ژمارەی تەواوی گەورەی ئەرێنی

en: Positive integer
ckb: ژمارەی تەواوی ئەرێنی

en: Positive small integer
ckb: ژمارەی تەواوی بچوکی ئەرێنی

en: Punjabi
ckb: پونجابی

en: Raw binary data
ckb: داتای دووانەیی خاو

en: Romanian
ckb: ڕۆمانیایی

en: Russian
ckb: ڕووسی

en: Sat
ckb: شەم

en: Saturday
ckb: شەممە

en: Scottish Gaelic
ckb: گالیکی سکۆتلەندی

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
ckb: هەڵبژاردەیەکی دروست دیاری بکە. %(value)s یەکێک نیە لە هەڵبژاردە بەردەستەکان.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
ckb: هەڵبژاردەی دروست دیاری بکە. هەڵبژاردە لە هەڵبژاردە بەردەستەکان نیە.

en: September
ckb: ئەیلوول

en: Serbian
ckb: سڕبی

en: Serbian Latin
ckb: سڕبیی لاتین

en: Simplified Chinese
ckb: چینی سادەکراو

en: Site Maps
ckb: نەخشەکانی پێگە

en: Slovak
ckb: سلۆڤاکی

en: Slovenian
ckb: سلۆڤینیایی

en: Slug (up to %(max_length)s)
ckb: سلەگ (تا %(max_length)s)

en: Small integer
ckb: ژمارەی تەواوی بچوک

en: Spanish
ckb: ئیسپانی

en: Static Files
ckb: فایلە نەگۆڕەکان

en: String (unlimited)
ckb: ڕیز(بێسنوور)

en: String (up to %(max_length)s)
ckb: ڕیزبەند (تا %(max_length)s)

[ctx: String to return when truncating text]
en: %(truncated_text)s…
ckb: %(truncated_text)s...

en: Sun
ckb: یەک

en: Sunday
ckb: یەکشەممە

en: Swahili
ckb: سواهیلی

en: Swedish
ckb: سویدی

en: Syndication
ckb: هاوبەشکردن

en: Tajik
ckb: تاجیکی

en: Tamil
ckb: تامیلی

[ctx: Task]
en: Failed
ckb: سەرنەکەوتوو

[ctx: Task]
en: Ready
ckb: ئامادەیە

[ctx: Task]
en: Running
ckb: جێبەجێدەکرێت

[ctx: Task]
en: Successful
ckb: سەرکەوتوو

en: Tatar
ckb: تاتاری

en: Telugu
ckb: تێلوگویی

en: Text
ckb: نوسین

en: Thai
ckb: تایلاندی

en: That page contains no results
ckb: ئەو پەڕەیە هیچ ئەنجامێکی تێدا نییە

en: That page number is less than 1
ckb: ئەو ژمارەی پەڕەیە لە 1 کەمترە

en: That page number is not an integer
ckb: ئەو ژمارەی پەڕەیە ژمارەی تەواو نییە

en: The inline value did not match the parent instance.
ckb: بەهای ناوهێڵ هاوشێوەی نمونەی باوانەکەی نیە.

en: The install worked successfully! Congratulations!
ckb: دامەزراندن بەسەرکەوتوویی کاریکرد! پیرۆزە!

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
ckb: ژمارەی ڕۆژەکان دەبێت لەنێوان {min_days} و {max_days} بێت.

en: The submitted file is empty.
ckb: پەڕگەی نێردراو بەتاڵە.

en: This field cannot be blank.
ckb: ئەم خانەیە نابێت بەتاڵ بێت.

en: This field cannot be null.
ckb: ئەم خانەیە نابێت پووچ بێت.

en: This field is required.
ckb: ئەم خانەیە داواکراوە.

en: This is not a valid IPv6 address.
ckb: ئەمە ناونیشانی IPv6 دروست نیە.

en: Thu
ckb: پێنج

en: Thursday
ckb: پێنجشەممە

en: Time
ckb: کات

en: Topics, references, &amp; how-to’s
ckb: بابەتەکان, سەرچاوەکان, &amp; چۆنێتی

en: Traditional Chinese
ckb: چینی کلاسیکی

en: Tue
ckb: سێ

en: Tuesday
ckb: سێشەممە

en: Turkish
ckb: تورکی

en: Turkmen
ckb: تورکمانی

en: Tutorial: A Polling App
ckb: فێرکاریی: ئاپێکی ڕاپرسی

en: Udmurt
ckb: ئودمورتی

en: Ukrainian
ckb: ئۆکرانی

en: Universally unique identifier
ckb: ناسێنەرێکی بێهاوتای گشتگیر

en: Unknown
ckb: نەزانراو

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
ckb: وێنەی دروست هەڵبژێرە. ئەو پەڕگەی بەرزتکردۆوە یان وێنە نیە یان وێنەیەکی خراپ بووە.

en: Upper Sorbian
ckb: سڕبی سەروو

en: Urdu
ckb: ئوردویی

en: Uyghur
ckb: ئۆیغور

en: Uzbek
ckb: ئۆزبەکی

en: Value %(value)r is not a valid choice.
ckb: بەهای %(value)r هەڵبژاردەیەکی دروست نیە.

en: Value must be valid JSON.
ckb: بەها پێویستە JSONی دروست بێت.

en: Venezuelan Spanish
ckb: ئیسپانیی فەنزوێلایی

en: Vietnamese
ckb: ڤێتنامی

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
ckb: سەیری <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">تێبینیەکانی بڵاوکردنەوە</a> بکە بۆ جانگۆی %(version)s

en: Wed
ckb: چوار

en: Wednesday
ckb: چوارشەممە

en: Welsh
ckb: وێڵزی

en: Yes
ckb: بەڵێ

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a “Referer header” to be sent by your web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
ckb: تۆ ئەم پەیامە دەبینیت چونکە ئەم ماڵپەڕە HTTPS پێویستی بە "سەردێڕی ئاماژەدەر" هەیە کە لەلایەن وێبگەڕەکەتەوە بنێردرێت، بەڵام هیچیان نەنێردراوە. ئەم سەردێڕە بۆ هۆکاری ئاسایش پێویستە، بۆ دڵنیابوون لەوەی کە وێبگەڕەکەت لەلایەن لایەنی سێیەمەوە دەستی بەسەردا ناگیرێت.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
ckb: تۆ ئەم پەیامە دەبینیت چونکە ئەم ماڵپەڕە پێویستی بە شەکرۆکەی CSRF هەیە لە کاتی ناردنی فۆڕمەکاندا. ئەم شەکرۆکەیە بۆ هۆکاری ئاسایش پێویستە، بۆ دڵنیابوون لەوەی کە وێبگەڕەکەت لەلایەن لایەنی سێیەمەوە دەستی بەسەردا ناگیرێت.

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
ckb: ئەم لاپەڕەیە دەبینیت چونکە <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> لەناو پەڕگەی ڕێکخستنەکانتە و بۆ هیچ URLێک ڕێکنەخراوە.

en: a.m.
ckb: پ.ن

[ctx: abbrev. month]
en: April
ckb: نیسان

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
ckb: ئاب

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
ckb: کانوونی یەکەم

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
ckb: شوبات

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
ckb: کانوونی دووەم

[ctx: abbrev. month]
en: July
ckb: تەممووز

[ctx: abbrev. month]
en: June
ckb: حوزەیران

[ctx: abbrev. month]
en: March
ckb: ئازار

[ctx: abbrev. month]
en: May
ckb: ئایار

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
ckb: تشرینی دووەم

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
ckb: تشرینی یەکەم

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
ckb: ئەیلوول

[ctx: alt. month]
en: April
ckb: نیسان

[ctx: alt. month]
en: August
ckb: ئاب

[ctx: alt. month]
en: December
ckb: کانوونی یەکەم

[ctx: alt. month]
en: February
ckb: شوبات

[ctx: alt. month]
en: January
ckb: کانوونی دووەم

[ctx: alt. month]
en: July
ckb: تەممووز

[ctx: alt. month]
en: June
ckb: حوزەیران

[ctx: alt. month]
en: March
ckb: ئازار

[ctx: alt. month]
en: May
ckb: ئایار

[ctx: alt. month]
en: November
ckb: تشرینی دووەم

[ctx: alt. month]
en: October
ckb: تشرینی یەکەم

[ctx: alt. month]
en: September
ckb: ئەیلوول

en: and
ckb: و

en: apr
ckb: نیسان

en: aug
ckb: ئاب

en: dec
ckb: کانوونی یەکەم

en: feb
ckb: شوبات

en: jan
ckb: کانوونی دووەم

en: jul
ckb: تەممووز

en: jun
ckb: حوزەیران

en: mar
ckb: ئازار

en: may
ckb: ئایار

en: midnight
ckb: نیوەشەو

en: noon
ckb: نیوەڕۆ

en: nov
ckb: تشرینی دووەم

en: oct
ckb: تشرینی یەکەم

en: or
ckb: یان

en: p.m.
ckb: پ.ن

en: sep
ckb: ئەیلوول

en: yes,no,maybe
ckb: بەڵێ,نەخێر,لەوانەیە

en: “%(path)s” does not exist
ckb: “%(path)s” بوونی نیە

en: “%(pk)s” is not a valid value.
ckb: “%(pk)s” بەهایەکی دروست نیە.

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
ckb: “%(value)s ” UUIDێکی دروستی نیە.

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
ckb: بەهای “%(value)s” شێوازی بەروارێکی نادروستی هەیە. دەبێت بەشێوازی  YYYY-MM-DD بێت.

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
ckb: بەهای “%(value)s” شێوازێکی هەڵەی هەیە. دەبێت بەشێوەی HH:MM[:ss[.uuuuuu]] بێت.

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
ckb: بەهای “%(value)s” شێوازێکی نادروستی هەیە. دەبێت بەشێوەی  YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] بێت.

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
ckb: بەهای “%(value)s” شێوازێکی هەڵەی هەیە. دەبێت بەشێوەی [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format بێت.

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
ckb: “%(value)s” بەهاکە شێوازێکی دروستی هەیە (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) بەڵام کاتێکی نادروستە.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
ckb: بەهای “%(value)s” شێوازێکی دروستی هەیە (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) بەروار/کاتێکی نادروستە.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
ckb: بەهای “%(value)s” شێوازێکی تەواوی هەیە (YYYY-MM-DD) بەڵام بەروارێکی هەڵەیە.

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
ckb: بەهای “%(value)s” دەبێت ژمارەیەکی دەیی بێت.

en: “%(value)s” value must be a float.
ckb: بەهای “%(value)s” دەبێت ژمارەی کەرتی بێت.

en: “%(value)s” value must be an integer.
ckb: بەهای “%(value)s” دەبێت ژمارەی تەواو بێت.

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
ckb: بەهای “%(value)s” دەبێت یان هیچ، یان دروست یان چەوت بێت.

en: “%(value)s” value must be either True or False.
ckb: بەهای “%(value)s” دەبێت دروست یان چەوت بێت.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
ckb: بەهای “%(value)s” دەبێت یان دروست، یان چەوت یان هیچ بێت.

en: …
ckb: ...
