django - en to et translation catalogue (333 entries)

en: Afrikaans
et: afrikaani

en: Arabic
et: araabia

en: Algerian Arabic
et: Alžeeria Araabia

en: Asturian
et: astuuria

en: Azerbaijani
et: aserbaidžaani

en: Bulgarian
et: bulgaaria

en: Belarusian
et: valgevene

en: Bengali
et: bengali

en: Breton
et: bretooni

en: Bosnian
et: bosnia

en: Catalan
et: katalaani

en: Central Kurdish (Sorani)
et: Keskkurdi keel (sorani)

en: Czech
et: tšehhi

en: Welsh
et: uelsi

en: Danish
et: taani

en: German
et: saksa

en: Lower Sorbian
et: alamsorbi

en: Greek
et: kreeka

en: English
et: inglise

en: Australian English
et: austraalia inglise

en: British English
et: briti inglise

en: Esperanto
et: esperanto

en: Spanish
et: hispaania

en: Argentinian Spanish
et: argentiina hispaani

en: Colombian Spanish
et: kolumbia hispaania

en: Mexican Spanish
et: mehhiko hispaania

en: Nicaraguan Spanish
et: nikaraagua hispaania

en: Venezuelan Spanish
et: venetsueela hispaania

en: Estonian
et: eesti

en: Basque
et: baski

en: Persian
et: pärsia

en: Finnish
et: soome

en: French
et: prantsuse

en: Frisian
et: friisi

en: Irish
et: iiri

en: Scottish Gaelic
et: šoti gaeli

en: Galician
et: galiitsia

en: Hebrew
et: heebrea

en: Hindi
et: hindi

en: Croatian
et: horvaatia

en: Upper Sorbian
et: ülemsorbi

en: Haitian Creole
et: haiti

en: Hungarian
et: ungari

en: Armenian
et: armeenia

en: Interlingua
et: interlingua

en: Indonesian
et: indoneesi

en: Igbo
et: ibo

en: Ido
et: ido

en: Icelandic
et: islandi

en: Italian
et: itaalia

en: Japanese
et: jaapani

en: Georgian
et: gruusia

en: Kabyle
et: Kabiili

en: Kazakh
et: kasahhi

en: Khmer
et: khmeri

en: Kannada
et: kannada

en: Korean
et: korea

en: Kyrgyz
et: kirgiisi

en: Luxembourgish
et: letseburgi

en: Lithuanian
et: leedu

en: Latvian
et: läti

en: Macedonian
et: makedoonia

en: Malayalam
et: malaia

en: Mongolian
et: mongoolia

en: Marathi
et: marathi

en: Malay
et: malai

en: Burmese
et: birma

en: Norwegian Bokmål
et: norra bokmål

en: Nepali
et: nepali

en: Dutch
et: hollandi

en: Norwegian Nynorsk
et: norra (nynorsk)

en: Ossetic
et: osseetia

en: Punjabi
et: pandžab

en: Polish
et: poola

en: Portuguese
et: portugali

en: Brazilian Portuguese
et: brasiilia portugali

en: Romanian
et: rumeenia

en: Russian
et: vene

en: Slovak
et: slovaki

en: Slovenian
et: sloveeni

en: Albanian
et: albaania

en: Serbian
et: serbia

en: Serbian Latin
et: serbia (ladina)

en: Swedish
et: rootsi

en: Swahili
et: suahiili

en: Tamil
et: tamiili

en: Telugu
et: telugu

en: Tajik
et: tadžiki

en: Thai
et: tai

en: Turkmen
et: türkmeeni

en: Turkish
et: türgi

en: Tatar
et: tatari

en: Udmurt
et: udmurdi

en: Uyghur
et: Uiguuri

en: Ukrainian
et: ukrania

en: Urdu
et: urdu

en: Uzbek
et: Usbeki

en: Vietnamese
et: vietnami

en: Simplified Chinese
et: lihtsustatud hiina

en: Traditional Chinese
et: traditsiooniline hiina

en: Messages
et: Sõnumid

en: Site Maps
et: Saidikaardid

en: Static Files
et: Staatilised failid

en: Syndication
et: Sündikeerimine

en: That page number is not an integer
et: See lehe number ei ole täisarv

en: That page number is less than 1
et: See lehe number on väiksem kui 1

en: That page contains no results
et: See leht ei sisalda tulemusi

en: Enter a valid value.
et: Sisestage korrektne väärtus.

en: Enter a valid domain name.
et: Sisestage korrektne domeeninimi.

en: Enter a valid URL.
et: Sisestage korrektne URL.

en: Enter a valid integer.
et: Sisestage korrektne täisarv.

en: Enter a valid email address.
et: Sisestage korrektne e-posti aadress.

note: Translators: "letters" means latin letters: a-z and A-Z.
en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
et: Sisestage korrektne “nälk”, mis koosneb tähtedest, numbritest, alakriipsudest või sidekriipsudest.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
et: Sisestage korrektne “nälk”, mis koosneb Unicode tähtedest, numbritest, ala- või sidekriipsudest.

en: Enter a valid %(protocol)s address.
et: Sisestage korrektne %(protocol)s aadress.

en: IPv4 or IPv6
et: IPv4 või IPv6

en: Enter only digits separated by commas.
et: Sisestage ainult komaga eraldatud numbreid.

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
et: Veendu, et see väärtus on %(limit_value)s (hetkel on %(show_value)s).

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
et: Veendu, et see väärtus on väiksem või võrdne kui %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
et: Veendu, et see väärtus on suurem või võrdne kui %(limit_value)s.

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s.
et: Veendu, et see väärtus on arvu %(limit_value)s kordne.

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
et[0]: Väärtuses peab olema vähemalt %(limit_value)d tähemärk (praegu on %(show_value)d).
et[1]: Väärtuses peab olema vähemalt %(limit_value)d tähemärki (praegu on %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
et[0]: Väärtuses võib olla kõige rohkem %(limit_value)d tähemärk (praegu on %(show_value)d).
et[1]: Väärtuses võib olla kõige rohkem %(limit_value)d tähemärki (praegu on %(show_value)d).

en: Enter a number.
et: Sisestage arv.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
et[0]: Veenduge, et kogu numbrikohtade arv ei oleks suurem kui %(max)s.
et[1]: Veenduge, et kogu numbrikohtade arv ei oleks suurem kui %(max)s.

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
et[0]: Veenduge, et komakohtade arv ei oleks suurem kui %(max)s.
et[1]: Veenduge, et komakohtade arv ei oleks suurem kui %(max)s.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
et[0]: Veenduge, et komast vasakul olevaid numbreid ei oleks rohkem kui %(max)s.
et[1]: Veenduge, et komast vasakul olevaid numbreid ei oleks rohkem kui %(max)s.

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
et: Faililaiend “%(extension)s” pole lubatud. Lubatud laiendid on: %(allowed_extensions)s.

en: Null characters are not allowed.
et: Tühjad tähemärgid ei ole lubatud.

en: and
et: ja

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
et: %(model_name)s väljaga %(field_labels)s on juba olemas.

en: Constraint “%(name)s” is violated.
et: Kitsendust “%(name)s” on rikutud.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
et: Väärtus %(value)r ei ole kehtiv valik.

en: This field cannot be null.
et: See lahter ei tohi olla tühi.

en: This field cannot be blank.
et: See väli ei saa olla tühi.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
et: Sellise %(field_label)s-väljaga %(model_name)s on juba olemas.

note: Translators: The 'lookup_type' is one of 'date', 'year' or 'month'. Eg: "Title must be unique for pub_date year"
en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
et: %(field_label)s peab olema unikaalne %(date_field_label)s %(lookup_type)s suhtes.

en: Field of type: %(field_type)s
et: Lahter tüüpi: %(field_type)s

en: “%(value)s” value must be either True or False.
et: “%(value)s” väärtus peab olema Tõene või Väär.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
et: “%(value)s” väärtus peab olema Tõene, Väär või Tühi.

en: Boolean (Either True or False)
et: Tõeväärtus (Kas tõene või väär)

en: String (up to %(max_length)s)
et: String (kuni %(max_length)s märki)

en: String (unlimited)
et: String (piiramatu)

en: Comma-separated integers
et: Komaga eraldatud täisarvud

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
et: “%(value)s” väärtusel on vale kuupäevaformaat. See peab olema kujul AAAA-KK-PP.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
et: “%(value)s” väärtusel on õige formaat (AAAA-KK-PP), kuid kuupäev on vale.

en: Date (without time)
et: Kuupäev (kellaajata)

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
et: “%(value)s” väärtusel on vale formaat. Peab olema formaadis AAAA-KK-PP HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ].

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
et: “%(value)s” väärtusel on õige formaat (AAAA-KK-PP HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]), kuid kuupäev/kellaaeg on vale.

en: Date (with time)
et: Kuupäev (kellaajaga)

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
et: “%(value)s” väärtus peab olema kümnendarv.

en: Decimal number
et: Kümnendmurd

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
et: “%(value)s” väärtusel on vale formaat. Peab olema formaadis [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu].

en: Duration
et: Kestus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: File path
et: Faili asukoht

en: “%(value)s” value must be a float.
et: “%(value)s” väärtus peab olema ujukomaarv.

en: Floating point number
et: Ujukomaarv

en: “%(value)s” value must be an integer.
et: “%(value)s” väärtus peab olema täisarv.

en: Integer
et: Täisarv

en: Big (8 byte) integer
et: Suur (8 baiti) täisarv

en: Small integer
et: Väike täisarv

en: IPv4 address
et: IPv4 aadress

en: IP address
et: IP aadress

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
et: “%(value)s” väärtus peab olema kas Tühi, Tõene või Väär.

en: Boolean (Either True, False or None)
et: Tõeväärtus (Kas tõene, väär või tühi)

en: Positive big integer
et: Positiivne suur täisarv

en: Positive integer
et: Positiivne täisarv

en: Positive small integer
et: Positiivne väikene täisarv

en: Slug (up to %(max_length)s)
et: Nälk (kuni %(max_length)s märki)

en: Text
et: Tekst

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
et: “%(value)s” väärtusel on vale formaat. Peab olema formaadis HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
et: “%(value)s” väärtusel on õige formaat (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]), kuid kellaaeg on vale.

en: Time
et: Aeg

en: Raw binary data
et: Töötlemata binaarandmed

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
et: “%(value)s” ei ole korrektne UUID.

en: Universally unique identifier
et: Universaalne unikaalne identifikaator

en: File
et: Fail

en: Image
et: Pilt

en: A JSON object
et: JSON objekt

en: Value must be valid JSON.
et: Väärtus peab olema korrektne JSON.

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r is not a valid choice.
et: %(model)s isendit %(field)s %(value)r ei ole kehtiv valik.

en: Foreign Key (type determined by related field)
et: Välisvõti (tüübi määrab seotud väli)

en: One-to-one relationship
et: Üks-ühele seos

en: %(from)s-%(to)s relationship
et: %(from)s-%(to)s seos

en: %(from)s-%(to)s relationships
et: %(from)s-%(to)s seosed

en: Many-to-many relationship
et: Mitu-mitmele seos

en: This field is required.
et: See lahter on nõutav.

en: Enter a whole number.
et: Sisestage täisarv.

en: Enter a valid date.
et: Sisestage korrektne kuupäev.

en: Enter a valid time.
et: Sisestage korrektne kellaaeg.

en: Enter a valid date/time.
et: Sisestage korrektne kuupäev ja kellaaeg.

en: Enter a valid duration.
et: Sisestage korrektne kestus.

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
et: Päevade arv peab jääma vahemikku {min_days} kuni {max_days}.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
et: Ühtegi faili ei saadetud. Kontrollige vormi kodeeringutüüpi.

en: No file was submitted.
et: Ühtegi faili ei saadetud.

en: The submitted file is empty.
et: Saadetud fail on tühi.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
et[0]: Veenduge, et faili nimes poleks rohkem kui %(max)d märk (praegu on %(length)d).
et[1]: Veenduge, et faili nimes poleks rohkem kui %(max)d märki (praegu on %(length)d).

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
et: Palun laadige fail või märgistage 'tühjenda' kast, mitte mõlemat.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
et: Laadige korrektne pilt. Fail, mille laadisite, ei olnud kas pilt või oli fail vigane.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
et: Valige korrektne väärtus. %(value)s ei ole valitav.

en: Enter a list of values.
et: Sisestage väärtuste nimekiri.

en: Enter a complete value.
et: Sisestage täielik väärtus.

en: Enter a valid UUID.
et: Sisestage korrektne UUID.

en: Enter a valid JSON.
et: Sisestage korrektne JSON.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
et: (Peidetud väli %(name)s) %(error)s

en: Please submit at most %(num)d form. | Please submit at most %(num)d forms.
et[0]: Palun kinnitage kõige rohkem %(num)d vormi.
et[1]: Palun kinnitage kõige rohkem %(num)d vormi.

en: Please submit at least %(num)d form. | Please submit at least %(num)d forms.
et[0]: Palun kinnitage vähemalt %(num)d vormi.
et[1]: Palun kinnitage vähemalt %(num)d vormi.

en: Order
et: Järjestus

en: Delete
et: Kustuta

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
et: Palun parandage duplikaat-andmed lahtris %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
et: Palun parandage duplikaat-andmed lahtris %(field)s, mis peab olema unikaalne.

en: Please correct the duplicate values below.
et: Palun parandage allolevad duplikaat-väärtused

en: The inline value did not match the parent instance.
et: Pesastatud väärtus ei sobi ülemobjektiga.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
et: Valige korrektne väärtus. Valitud väärtus ei ole valitav.

en: “%(pk)s” is not a valid value.
et: “%(pk)s” ei ole korrektne väärtus.

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
et: %(datetime)s ei saanud tõlgendada ajavööndis %(current_timezone)s; see on kas mitmetähenduslik või seda ei eksisteeri.

en: Clear
et: Tühjenda

en: Currently
et: Hetkel

en: Change
et: Muuda

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

[ctx: Task]
en: Ready
et: Valmis

[ctx: Task]
en: Running
et: Käivitatud

[ctx: Task]
en: Failed
et: Ebaõnnestus

[ctx: Task]
en: Successful
et: Õnnestus

note: Translators: Please do not add spaces around commas.
en: yes,no,maybe
et: jah,ei,võib-olla

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
et[0]: %(size)d bait
et[1]: %(size)d baiti

en: %s KB
et: %s kB

en: p.m.
et: p.l.

en: a.m.
et: e.l.

en: PM
et: PL

en: AM
et: EL

en: midnight
et: südaöö

en: noon
et: keskpäev

en: Monday
et: esmaspäev

en: Tuesday
et: teisipäev

en: Wednesday
et: kolmapäev

en: Thursday
et: neljapäev

en: Friday
et: reede

en: Saturday
et: laupäev

en: Sunday
et: pühapäev

en: Mon
et: esmasp.

en: Tue
et: teisip.

en: Wed
et: kolmap.

en: Thu
et: neljap.

en: Fri
et: reede

en: Sat
et: laup.

en: Sun
et: pühap.

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: jan
et: jaan

en: feb
et: veeb

en: mar
et: märts

en: may
et: mai

en: sep
et: sept

en: oct
et: okt

en: dec
et: dets

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
et: jaan.

[ctx: abbrev. month]
en: Feb.
et: veeb.

[ctx: abbrev. month]
en: March
et: mär.

[ctx: abbrev. month]
en: April
et: apr.

[ctx: abbrev. month]
en: May
et: mai

[ctx: abbrev. month]
en: June
et: juuni

[ctx: abbrev. month]
en: July
et: juuli

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
et: aug.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
et: sept.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
et: okt.

[ctx: abbrev. month]
en: Nov.
et: nov.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
et: dets.

[ctx: alt. month]
en: January
et: jaanuar

[ctx: alt. month]
en: February
et: veebruar

[ctx: alt. month]
en: March
et: märts

[ctx: alt. month]
en: April
et: aprill

[ctx: alt. month]
en: May
et: mai

[ctx: alt. month]
en: June
et: juuni

[ctx: alt. month]
en: July
et: juuli

[ctx: alt. month]
en: August
et: august

[ctx: alt. month]
en: September
et: september

[ctx: alt. month]
en: October
et: oktoober

[ctx: alt. month]
en: November
et: november

[ctx: alt. month]
en: December
et: detsember

en: This is not a valid IPv6 address.
et: See ei ole korrektne IPv6 aadress.

en: or
et: või

en: %(num)d year | %(num)d years
et[0]: %(num)d aasta
et[1]: %(num)d aastat

en: %(num)d month | %(num)d months
et[0]: %(num)d kuu
et[1]: %(num)d kuud

en: %(num)d week | %(num)d weeks
et[0]: %(num)d nädal
et[1]: %(num)d nädalat

en: %(num)d day | %(num)d days
et[0]: %(num)d päev
et[1]: %(num)d päeva

en: %(num)d hour | %(num)d hours
et[0]: %(num)d tund
et[1]: %(num)d tundi

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
et[0]: %(num)d minut
et[1]: %(num)d minutit

en: Forbidden
et: Keelatud

en: CSRF verification failed. Request aborted.
et: CSRF verifitseerimine ebaõnnestus. Päring katkestati.

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a “Referer header” to be sent by your web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
et: Näete seda sõnumit, kuna käesolev HTTPS leht nõuab “Viitaja päise” saatmist teie brauserile, kuid seda ei saadetud. Seda päist on vaja turvakaalutlustel, kindlustamaks et teie brauserit ei ole kolmandate osapoolte poolt üle võetud.

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
et: Kui olete oma brauseri seadistustes välja lülitanud “Viitaja” päised siis lülitage need taas sisse vähemalt antud lehe jaoks või HTTPS üheduste jaoks või “sama-allika” päringute jaoks.

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
et: Kui kasutate <meta name="referrer" content="no-referrer"> silti või saadate päist “Referrer-Policy: no-referrer”, siis palun eemaldage need. CSRF kaitse vajab range viitaja kontrolliks päist “Referer”. Kui privaatsus on probleemiks, kasutage alternatiive nagu <a rel="noreferrer" …> linkidele, mis viivad kolmandate poolte lehtedele.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
et: Näete seda teadet, kuna see leht vajab CSRF küpsist vormide postitamiseks. Seda küpsist on vaja turvakaalutlustel, kindlustamaks et teie brauserit ei ole kolmandate osapoolte poolt üle võetud.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
et: Kui olete oma brauseris küpsised keelanud, siis palun lubage need vähemalt selle lehe jaoks või “sama-allika” päringute jaoks.

en: More information is available with DEBUG=True.
et: Saadaval on rohkem infot kasutades DEBUG=True

en: No year specified
et: Aasta on valimata

en: Date out of range
et: Kuupäev vahemikust väljas

en: No month specified
et: Kuu on valimata

en: No day specified
et: Päev on valimata

en: No week specified
et: Nädal on valimata

en: No %(verbose_name_plural)s available
et: Ei leitud %(verbose_name_plural)s

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
et: Tulevane %(verbose_name_plural)s pole saadaval, sest %(class_name)s.allow_future on False.

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
et: Vigane kuupäeva sõne “%(datestr)s” lähtudes formaadist “%(format)s”

en: No %(verbose_name)s found matching the query
et: Päringule vastavat %(verbose_name)s ei leitud

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
et: Lehekülg pole “viimane” ja ei saa teda konvertida täisarvuks.

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
et: Vigane leht (%(page_number)s): %(message)s

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
et: Tühi list ja “%(class_name)s.allow_empty” on Väär.

en: Directory indexes are not allowed here.
et: Kausta sisuloendid ei ole siin lubatud.

en: “%(path)s” does not exist
et: “%(path)s” ei eksisteeri

en: Index of %(directory)s
et: %(directory)s sisuloend

en: The install worked successfully! Congratulations!
et: Paigaldamine õnnestus! Palju õnne!

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
et: Vaata <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> Djangole %(version)s

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
et: Näete seda lehte, kuna teil on määratud <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> Django seadete failis ja te ei ole ühtki URLi seadistanud.

en: Django Documentation
et: Django dokumentatsioon

en: Topics, references, &amp; how-to’s
et: Teemad, viited, &amp; õpetused

en: Tutorial: A Polling App
et: Õpetus: Küsitlusrakendus

en: Get started with Django
et: Alusta Djangoga

en: Django Community
et: Django Kogukond

en: Connect, get help, or contribute
et: Suhelge, küsige abi või panustage
