django - en to gl translation catalogue (320 entries)

en: Afrikaans
gl: Africáner

en: Arabic
gl: Árabe

en: Algerian Arabic
gl: Árabe Arxelino

en: Asturian
gl: Asturiano

en: Azerbaijani
gl: Azerí

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Belarusian
gl: Bielorruso

en: Bengali
gl: Bengalí

en: Breton
gl: Bretón

en: Bosnian
gl: Bosníaco

en: Catalan
gl: Catalán

en: Central Kurdish (Sorani)
gl: Kurdo Central (Sorani)

en: Czech
gl: Checo

en: Welsh
gl: Galés

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: German
gl: Alemán

en: Lower Sorbian
gl: Baixo Sorabo

en: Greek
gl: Grego

en: English
gl: Inglés

en: Australian English
gl: Inglés australiano

en: British English
gl: inglés británico

en: Spanish
gl: Español

en: Argentinian Spanish
gl: Español da Arxentina

en: Colombian Spanish
gl: Español de Colombia

en: Mexican Spanish
gl: Español de México

en: Nicaraguan Spanish
gl: Español de Nicaragua

en: Venezuelan Spanish
gl: Español de Venezuela

en: Estonian
gl: Estoniano

en: Basque
gl: Vasco

en: Persian
gl: Persa

en: Finnish
gl: Finés

en: French
gl: Francés

en: Frisian
gl: Frisón

en: Irish
gl: Irlandés

en: Scottish Gaelic
gl: Gaélico Escocés

en: Galician
gl: Galego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Croatian
gl: Croata

en: Upper Sorbian
gl: Alto Sorabo

en: Haitian Creole
gl: Creole Haitiano

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Armenian
gl: Armenio

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Igbo
gl: Ibo

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Italian
gl: Italiano

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Georgian
gl: Xeorxiano

en: Kabyle
gl: Cabilio

en: Kazakh
gl: Casaco

en: Khmer
gl: Camboxano

en: Kannada
gl: Canará

en: Korean
gl: Coreano

en: Kyrgyz
gl: Kirguiz

en: Luxembourgish
gl: Luxemburgués

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Latvian
gl: Letón

en: Macedonian
gl: Macedonio

en: Malayalam
gl: Mala

en: Mongolian
gl: Mongol

en: Malay
gl: Malaio

en: Burmese
gl: Birmano

en: Norwegian Bokmål
gl: Bokmål Noruegués

en: Nepali
gl: Nepalés

en: Dutch
gl: Holandés

en: Norwegian Nynorsk
gl: Noruegués (nynorsk)

en: Ossetic
gl: Osetio

en: Punjabi
gl: Panxabiano

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Brazilian Portuguese
gl: Portugués do Brasil

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Albanian
gl: Albanés

en: Serbian
gl: Serbio

en: Serbian Latin
gl: Serbio (alfabeto latino)

en: Swedish
gl: Sueco

en: Swahili
gl: Suahili

en: Tamil
gl: Támil

en: Tajik
gl: Taxico

en: Thai
gl: Tai

en: Turkmen
gl: Turcomá

en: Turkish
gl: Turco

en: Tatar
gl: Tártaro

en: Uyghur
gl: Uigur

en: Ukrainian
gl: Ucraíno

en: Uzbek
gl: Uzbeco

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Simplified Chinese
gl: Chinés simplificado

en: Traditional Chinese
gl: Chinés tradicional

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Site Maps
gl: Mapas do sitio

en: Static Files
gl: Arquivos Estáticos

en: Syndication
gl: Sindicación

en: That page number is not an integer
gl: Ese número de páxina non é un enteiro

en: That page number is less than 1
gl: Ese número de páxina é menor que 1

en: That page contains no results
gl: Esa páxina non contén resultados

en: Enter a valid value.
gl: Insira un valor válido.

en: Enter a valid domain name.
gl: Introduza un nome de dominio válido.

en: Enter a valid URL.
gl: Insira un URL válido.

en: Enter a valid integer.
gl: Introduza un enteiro válido.

en: Enter a valid email address.
gl: Insira un enderezo de correo electrónico válido.

note: Translators: "letters" means latin letters: a-z and A-Z.
en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
gl: Insira un “slug” valido composto por letras, números, guións baixos ou medios.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
gl: Insira un “slug” valido composto por letras Unicode, números, guións baixos ou medios.

en: Enter a valid %(protocol)s address.
gl: Introduza unha dirección %(protocol)s válida.

en: IPv4 or IPv6
gl: IPv4 ou IPv6

en: Enter only digits separated by commas.
gl: Insira só díxitos separados por comas.

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
gl: Asegúrese de que este valor é %(limit_value)s (agora é %(show_value)s).

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
gl: Asegure que este valor é menor ou igual a %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
gl: Asegure que este valor é maior ou igual a %(limit_value)s.

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s.
gl: Asegúrese de que este valor é un múltiplo do tamaño do paso %(limit_value)s.

en: Ensure this value is a multiple of step size %(limit_value)s, starting from %(offset)s, e.g. %(offset)s, %(valid_value1)s, %(valid_value2)s, and so on.
gl: Asegúrese de que este valor é un múltiplo do tamaño do paso %(limit_value)s, comezando por %(offset)s, p. ex. %(offset)s, %(valid_value1)s, %(valid_value2)s, e sucesivos.

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
gl[0]: Asegúrese de que este valor ten polo menos %(limit_value)d caracter (agora ten %(show_value)d).
gl[1]: Asegúrese de que este valor ten polo menos %(limit_value)d caracteres (agora ten %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
gl[0]: Asegúrese de que este valor ten como moito %(limit_value)d caracter (agora ten %(show_value)d).
gl[1]: Asegúrese de que este valor ten como moito %(limit_value)d caracteres (agora ten %(show_value)d).

en: Enter a number.
gl: Insira un número.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
gl[0]: Asegure que non hai mais de %(max)s díxito en total.
gl[1]: Asegure que non hai mais de %(max)s díxitos en total.

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
gl[0]: Asegúrese de que non hai máis de %(max)s lugar decimal.
gl[1]: Asegúrese de que non hai máis de %(max)s lugares decimais.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
gl[0]: Asegúrese de que no hai máis de %(max)s díxito antes do punto decimal.
gl[1]: Asegúrese de que non hai máis de %(max)s díxitos antes do punto decimal.

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
gl: Non se permite a extensión  “%(extension)s”. As extensións permitidas son: %(allowed_extensions)s.

en: Null characters are not allowed.
gl: Non se permiten caracteres nulos.

en: and
gl: e

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
gl: Xa existe un %(model_name)s con este %(field_labels)s.

en: Constraint “%(name)s” is violated.
gl: Viólase a restricción “%(name)s”.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
gl: O valor %(value)r non é unha opción válida.

en: This field cannot be null.
gl: Este campo non pode ser nulo.

en: This field cannot be blank.
gl: Este campo non pode estar baleiro.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
gl: Xa existe un modelo %(model_name)s coa etiqueta de campo %(field_label)s.

note: Translators: The 'lookup_type' is one of 'date', 'year' or 'month'. Eg: "Title must be unique for pub_date year"
en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
gl: %(field_label)s ten que ser único para %(lookup_type)s en %(date_field_label)s.

en: Field of type: %(field_type)s
gl: Campo de tipo: %(field_type)s

en: “%(value)s” value must be either True or False.
gl: O valor “%(value)s” ten que ser ou True ou False.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
gl: O valor “%(value)s” ten que ser True, False ou None.

en: Boolean (Either True or False)
gl: Valor booleano (verdadeiro ou falso)

en: String (up to %(max_length)s)
gl: Cadea (máximo %(max_length)s)

en: String (unlimited)
gl: Texto (sin límite)

en: Comma-separated integers
gl: Números enteiros separados por comas

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
gl: O valor “%(value)s” ten un formato inválido de data. Debe estar no formato AAAA-MM-DD.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
gl: O valor “%(value)s” ten o formato correcto (AAAA-MM-DD) pero non é unha data válida.

en: Date (without time)
gl: Data (sen a hora)

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
gl: O valor “%(value)s” ten un formato non válido. Debe de ter o formato AAAA-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ].

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
gl: O valor “%(value)s” ten o formato correcto (AAAA-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) pero non é unha data/hora válida.

en: Date (with time)
gl: Data (coa hora)

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
gl: “%(value)s” ten que ser un número en formato decimal.

en: Decimal number
gl: Número decimal

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
gl: O valor “%(value)s” ten un formato non válido. Debe de ter o formato [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu].

en: Duration
gl: Duración

en: Email address
gl: Enderezo electrónico

en: File path
gl: Ruta de ficheiro

en: “%(value)s” value must be a float.
gl: O valor “%(value)s” ten que ser un número en coma flotante.

en: Floating point number
gl: Número en coma flotante

en: “%(value)s” value must be an integer.
gl: O valor “%(value)s” ten que ser un número enteiro.

en: Integer
gl: Número enteiro

en: Big (8 byte) integer
gl: Enteiro grande (8 bytes)

en: Small integer
gl: Enteiro pequeno

en: IPv4 address
gl: Enderezo IPv4

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
gl: O valor “%(value)s” ten que ser None, True ou False.

en: Boolean (Either True, False or None)
gl: Booleano (verdadeiro, falso ou ningún)

en: Positive big integer
gl: Número enteiro positivo grande

en: Positive integer
gl: Numero enteiro positivo

en: Positive small integer
gl: Enteiro pequeno positivo

en: Slug (up to %(max_length)s)
gl: Slug (ata %(max_length)s)

en: Text
gl: Texto

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
gl: O valor “%(value)s” ten un formato non válido. Ten que ter o formato HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
gl: O valor “%(value)s” ten o formato correcto (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) pero non é unha hora válida.

en: Time
gl: Hora

en: Raw binary data
gl: Datos binarios en crú

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
gl: “%(value)s” non é un UUID válido.

en: Universally unique identifier
gl: Identificador único universal

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: A JSON object
gl: Un obxeto JSON

en: Value must be valid JSON.
gl: O valor ten que ser JSON válido.

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r is not a valid choice.
gl: %(model)s instancia con %(field)s %(value)r non é unha opción válida.

en: Foreign Key (type determined by related field)
gl: Clave Foránea (tipo determinado por un campo relacionado)

en: One-to-one relationship
gl: Relación un a un

en: %(from)s-%(to)s relationship
gl: Relación %(from)s-%(to)s

en: %(from)s-%(to)s relationships
gl: Relacións %(from)s-%(to)s

en: Many-to-many relationship
gl: Relación moitos a moitos

en: This field is required.
gl: Requírese este campo.

en: Enter a whole number.
gl: Insira un número enteiro.

en: Enter a valid date.
gl: Insira unha data válida.

en: Enter a valid time.
gl: Insira unha hora válida.

en: Enter a valid date/time.
gl: Insira unha data/hora válida.

en: Enter a valid duration.
gl: Introduza unha duración válida.

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
gl: O número de días ten que estar entre {min_days} e {max_days}.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
gl: Non se enviou ficheiro ningún. Comprobe o tipo de codificación do formulario.

en: No file was submitted.
gl: Non se enviou ficheiro ningún.

en: The submitted file is empty.
gl: O ficheiro enviado está baleiro.

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
gl[0]: Asegúrese de que este nome de arquivo ten como moito %(max)d caracter (agora ten %(length)d).
gl[1]: Asegúrese de que este nome de arquivo ten como moito %(max)d caracteres (agora ten %(length)d).

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
gl: Ou ben envíe un ficheiro, ou ben marque a casilla de eliminar, pero non ambas as dúas cousas.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
gl: Suba unha imaxe válida. O ficheiro subido non era unha imaxe ou esta estaba corrupta.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
gl: Escolla unha opción válida. %(value)s non se atopa entre as opcións dispoñibles.

en: Enter a list of values.
gl: Insira unha lista de valores.

en: Enter a complete value.
gl: Introduza un valor completo.

en: Enter a valid UUID.
gl: Insira un UUID válido.

en: Enter a valid JSON.
gl: Introduza un JSON válido.

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
gl: (Campo oculto %(name)s) %(error)s.

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with. Missing fields: %(field_names)s. You may need to file a bug report if the issue persists.
gl: Faltan datos ou foron manipulados de ManagementForm. Campos afectados: %(field_names)s. Debería abrir un informe de bug si o problema é persistente.

en: Please submit at most %(num)d form. | Please submit at most %(num)d forms.
gl[0]: Por favor envíe como moito %(num)d formulario.
gl[1]: Por favor envíe como moito %(num)d formularios.

en: Please submit at least %(num)d form. | Please submit at least %(num)d forms.
gl[0]: Por favor envíe polo menos %(num)d formulario.
gl[1]: Pro favor envíe polo menos %(num)d formularios.

en: Order
gl: Orde

en: Delete
gl: Eliminar

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
gl: Corrixa os datos duplicados no campo %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
gl: Corrixa os datos duplicados no campo %(field)s, que debe ser único.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
gl: Corrixa os datos duplicados no campo %(field_name)s, que debe ser único para a busca %(lookup)s no campo %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
gl: Corrixa os valores duplicados de abaixo.

en: The inline value did not match the parent instance.
gl: O valor na liña non coincide ca instancia nai.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
gl: Escolla unha opción válida. Esta opción non se atopa entre as opcións dispoñíbeis

en: “%(pk)s” is not a valid value.
gl: “%(pk)s” non é un valor válido.

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
gl: %(datetime)s non se puido interpretar na zona hora horaria %(current_timezone)s; pode ser ambiguo ou non existir.

en: Clear
gl: Limpar

en: Currently
gl: Actualmente

en: Change
gl: Modificar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

[ctx: Task]
en: Ready
gl: Listo

[ctx: Task]
en: Running
gl: En marcha

[ctx: Task]
en: Failed
gl: Fallóu

[ctx: Task]
en: Successful
gl: Exitoso

note: Translators: Please do not add spaces around commas.
en: yes,no,maybe
gl: si,non,quizais

en: midnight
gl: medianoite

en: noon
gl: mediodía

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Mon
gl: lun

en: Tue
gl: mar

en: Wed
gl: mér

en: Thu
gl: xov

en: Fri
gl: ven

en: Sat
gl: sáb

en: Sun
gl: dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Maio

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: jan
gl: xan

en: apr
gl: abr

en: may
gl: mai

en: jun
gl: xuñ

en: jul
gl: xul

en: aug
gl: ago

en: sep
gl: set

en: oct
gl: out

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
gl: Xan.

[ctx: abbrev. month]
en: March
gl: Marzo

[ctx: abbrev. month]
en: April
gl: Abril

[ctx: abbrev. month]
en: May
gl: Maio

[ctx: abbrev. month]
en: June
gl: Xuño

[ctx: abbrev. month]
en: July
gl: Xullo

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
gl: Ago.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
gl: Set.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
gl: Out.

[ctx: alt. month]
en: January
gl: Xaneiro

[ctx: alt. month]
en: February
gl: Febreiro

[ctx: alt. month]
en: March
gl: Marzo

[ctx: alt. month]
en: April
gl: Abril

[ctx: alt. month]
en: May
gl: Maio

[ctx: alt. month]
en: June
gl: Xuño

[ctx: alt. month]
en: July
gl: Xullo

[ctx: alt. month]
en: August
gl: Agosto

[ctx: alt. month]
en: September
gl: Setembro

[ctx: alt. month]
en: October
gl: Outubro

[ctx: alt. month]
en: November
gl: Novembro

[ctx: alt. month]
en: December
gl: Decembro

en: This is not a valid IPv6 address.
gl: Isto non é un enderezo IPv6 válido.

en: or
gl: ou

en: %(num)d year | %(num)d years
gl[0]: %(num)d ano
gl[1]: %(num)d anos

en: %(num)d month | %(num)d months
gl[0]: %(num)d mes
gl[1]: %(num)d meses

en: %(num)d week | %(num)d weeks
gl[0]: %(num)d semana
gl[1]: %(num)d semanas

en: %(num)d day | %(num)d days
gl[0]: %(num)d día
gl[1]: %(num)d días

en: %(num)d hour | %(num)d hours
gl[0]: %(num)d hora
gl[1]: %(num)d horas

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
gl[0]: %(num)d minuto
gl[1]: %(num)d minutos

en: Forbidden
gl: Denegado

en: CSRF verification failed. Request aborted.
gl: Fallóu a verificación CSRF. Abortouse a petición.

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a “Referer header” to be sent by your web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
gl: Está vendo esta mensaxe porque este sitio HTTPS require que o navegador envíe un "Referer header", pero non envióu ningún. Este encabezamento é necesario por razóns de seguridade, para asegurar que o navegador non está sendo suplantado por terceiros.

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
gl: Se ten o navegador configurado para deshabilitar os encabezamentos "Referer", por favor habilíteos polo menos para este sitio, ou para conexións HTTPS, ou para peticións de "mesmo-orixe".

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
gl: Si está usando a etiqueta <meta name="referrer" content="no-referrer"> ou incluíndo o encabezado “Referrer-Policy: no-referrer”, por favor quíteos. A protección CSRF require o encabezado “Referer” para facer a comprobación estricta de referer. Si lle preocupa a privacidade, use alternativas como <a rel="noreferrer" …> para enlazar con sitios de terceiros.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
gl: Está vendo esta mensaxe porque este sitio HTTPS require unha cookie CSRF ó enviar formularios. Esta cookie é necesaria por razóns de seguridade, para asegurar que o navegador non está sendo suplantado por terceiros.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
gl: Se ten o navegador configurado para deshabilitar as cookies, por favor habilíteas, polo menos para este sitio, ou para peticións de “same-origin”.

en: More information is available with DEBUG=True.
gl: Pode ver máis información se establece DEBUG=True.

en: No year specified
gl: Non se especificou ningún ano

en: Date out of range
gl: Data fora de rango

en: No month specified
gl: Non se especificou ningún mes

en: No day specified
gl: Non se especificou ningún día

en: No week specified
gl: Non se especificou ningunha semana

en: No %(verbose_name_plural)s available
gl: Non hai %(verbose_name_plural)s dispoñibles

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
gl: Non hai dispoñibles %(verbose_name_plural)s futuros/as porque %(class_name)s.allow_futuro é False

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
gl: A data “%(datestr)s” non é válida para o formato “%(format)s”

en: No %(verbose_name)s found matching the query
gl: Non se atopou ningún/ha %(verbose_name)s que coincidise coa consulta

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
gl: A páxina non é “last” nin se pode converter a int.

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
gl: Páxina non válida (%(page_number)s): %(message)s

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
gl: A lista está baleira pero “%(class_name)s.allow_empty” é False.

en: Directory indexes are not allowed here.
gl: Os índices de directorio non están permitidos aquí.

en: “%(path)s” does not exist
gl: “%(path)s” non existe

en: Index of %(directory)s
gl: Índice de %(directory)s

en: The install worked successfully! Congratulations!
gl: A instalación foi un éxito! Noraboa!

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
gl: Ver as <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">notas de publicación</a> para Django %(version)s

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
gl: Está vendo esta páxina porque no arquivo de axustes ten <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> e non hai ningunha URL configurada.

en: Django Documentation
gl: Documentación de Django

en: Topics, references, &amp; how-to’s
gl: Temas, referencias, &amp; guías de uso

en: Tutorial: A Polling App
gl: Tutorial: aplicación de enquisas

en: Get started with Django
gl: Comenzar con Django

en: Django Community
gl: Comunidade de Django

en: Connect, get help, or contribute
gl: Conectar, conseguir axuda, ou contribuir
