django - en to ca translation catalogue (65 entries)

en: Available %s
ca: %s Disponibles

en: Choose %s by selecting them and then select the "Choose" arrow button.
ca: Escollir %s seleccionat-los i a continuació, seleccioneu el botó de fleta "Seleccionar"

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ca: Escriviu en aquesta caixa per a filtrar la llista de %s disponibles.

en: Filter
ca: Filtre

en: Choose all %s
ca: Escollir tots %s

en: Choose selected %s
ca: Escollir seleccionats %s

en: Remove selected %s
ca: Eliminar seleccionats %s

en: Chosen %s
ca: Escollit %s

en: Remove %s by selecting them and then select the "Remove" arrow button.
ca: Eliminar %s seleccionat-los i a continuació, seleccioneu el botó de fleta "Seleccionar"

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
ca: Escriviu en aquesta caixa per a filtrar la llista de %s seleccionats.

en: (click to clear)
ca: (fer clic per netejar)

en: Remove all %s
ca: Eliminar tots %s

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
ca[0]: %s opcion seleccionada no visible
ca[1]: %s opcions seleccionades no visibles

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ca[0]: %(sel)s de %(cnt)s seleccionat
ca[1]: %(sel)s of %(cnt)s seleccionats

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ca: Teniu canvis sense desar a camps editables individuals. Si executeu una acció, es perdran aquests canvis no desats.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
ca: Has seleccionat una acció, però encara no l'has desat els canvis dels camps individuals. Si us plau clica OK per desar. Necessitaràs tornar a executar l'acció.

en: Now
ca: Ara

en: Midnight
ca: Mitjanit

en: Noon
ca: Migdia

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ca[0]: Nota: Aneu %s hora avançats respecte la hora del servidor.
ca[1]: Nota: Aneu %s hores avançats respecte la hora del servidor.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ca[0]: Nota: Aneu %s hora endarrerits respecte la hora del servidor.
ca[1]: Nota: Aneu %s hores endarrerits respecte la hora del servidor.

en: Choose a Time
ca: Escolliu una hora

en: Choose a time
ca: Escolliu una hora

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Today
ca: Avui

en: Choose a Date
ca: Escolliu una data

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Tomorrow
ca: Demà

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: Març

en: April
ca: Abril

en: May
ca: Maig

en: June
ca: Juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: October
ca: Octubre

en: November
ca: Novembre

en: December
ca: Desembre

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
ca: Gen

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
ca: Abr

[ctx: abbrev. month May]
en: May
ca: Mai

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
ca: Ago

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
ca: Des

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

[ctx: abbrev. day Sunday]
en: Sun
ca: dg.

[ctx: abbrev. day Monday]
en: Mon
ca: dl.

[ctx: abbrev. day Tuesday]
en: Tue
ca: dt.

[ctx: abbrev. day Wednesday]
en: Wed
ca: dc.

[ctx: abbrev. day Thursday]
en: Thur
ca: dj.

[ctx: abbrev. day Friday]
en: Fri
ca: dv.

[ctx: abbrev. day Saturday]
en: Sat
ca: ds.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
ca: D

[ctx: one letter Monday]
en: M
ca: L

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
ca: M

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
ca: X

[ctx: one letter Thursday]
en: T
ca: J

[ctx: one letter Friday]
en: F
ca: V
