django - en to cs translation catalogue (192 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
cs: Odstranit vybrané položky typu %(verbose_name_plural)s

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
cs: Úspěšně odstraněno: %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
cs: Nelze smazat %(name)s

en: Delete multiple objects
cs: Odstranit vybrané položky

en: Administration
cs: Správa

en: All
cs: Vše

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Any date
cs: Libovolné datum

en: Today
cs: Dnes

en: Past 7 days
cs: Posledních 7 dní

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: No date
cs: Bez data

en: Has date
cs: Má datum

en: Empty
cs: Prázdná hodnota

en: Not empty
cs: Neprázdná hodnota

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
cs: Zadejte správné %(username)s a heslo pro personál. Obě pole mohou rozlišovat velká a malá písmena.

en: Action:
cs: Operace:

en: Add another %(verbose_name)s
cs: Přidat %(verbose_name)s

en: Remove
cs: Odebrat

en: Addition
cs: Přidání

en: Change
cs: Změnit

en: Deletion
cs: Odstranění

en: action time
cs: čas operace

en: user
cs: uživatel

en: content type
cs: typ obsahu

en: object id
cs: id položky

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
cs: reprez. položky

en: action flag
cs: příznak operace

en: change message
cs: zpráva o změně

en: log entry
cs: položka protokolu

en: log entries
cs: položky protokolu

en: Added “%(object)s”.
cs: Přidán objekt "%(object)s".

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
cs: Změněn objekt "%(object)s" — %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
cs: Odstraněna položka "%(object)s".

en: LogEntry Object
cs: Objekt záznam v protokolu

en: Added {name} “{object}”.
cs: Přidáno: {name} "{object}".

en: Added.
cs: Přidáno.

en: and
cs: a

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
cs: Změněno: {fields} pro {name} "{object}".

en: Changed {fields}.
cs: Změněno: {fields}

en: Deleted {name} “{object}”.
cs: Odstraněno: {name} "{object}".

en: No fields changed.
cs: Nebyla změněna žádná pole.

en: None
cs: Žádný

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
cs: Výběr více než jedné položky je možný přidržením klávesy "Control", na Macu "Command".

en: Select this object for an action - {}
cs: Vyberte tento objekt pro akci - {}

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
cs: Položka typu {name} "{obj}" byla úspěšně přidána.

en: You may edit it again below.
cs: Níže můžete údaje znovu upravovat.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
cs: Položka typu {name} "{obj}" byla úspěšně přidána. Níže můžete přidat další položku {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
cs: Položka typu {name} "{obj}" byla úspěšně změněna. Níže ji můžete dále upravovat.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
cs: Položka "{obj}" typu {name} byla úspěšně změněna. Níže můžete přidat další položku {name}.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
cs: Položka "{obj}" typu {name} byla úspěšně změněna.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
cs: K provedení hromadných operací je třeba vybrat nějaké položky. Nedošlo k žádným změnám.

en: No action selected.
cs: Nebyla vybrána žádná operace.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
cs: Položka "%(obj)s" typu %(name)s byla úspěšně odstraněna.

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
cs: Objekt %(name)s s klíčem "%(key)s" neexistuje. Možná byl odstraněn.

en: Add %s
cs: %s: přidat

en: Change %s
cs: %s: změnit

en: View %s
cs: Zobrazit %s

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
cs[0]: Položka %(name)s byla úspěšně změněna.
cs[1]: %(count)s položky %(name)s byly úspěšně změněny.
cs[2]: %(count)s položek %(name)s bylo úspěšně změněno.
cs[3]: %(count)s položek %(name)s bylo úspěšně změněno.

en: Database error
cs: Chyba databáze

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
cs[0]: %(total_count)s položka vybrána.
cs[1]: Všechny %(total_count)s položky vybrány.
cs[2]: Vybráno všech %(total_count)s položek.
cs[3]: Vybráno všech %(total_count)s položek.

en: 0 of %(cnt)s selected
cs: Vybraných je 0 položek z celkem %(cnt)s.

en: Delete
cs: Odstranit

en: Change history: %s
cs: Historie změn: %s

note: Translators: Model verbose name and instance representation, suitable to be an item in a list.
en: %(class_name)s %(instance)s
cs: %(class_name)s: %(instance)s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
cs: Odstranění položky "%(instance)s" typu %(class_name)s by vyžadovalo odstranění těchto souvisejících chráněných položek: %(related_objects)s

en: Django site admin
cs: Správa webu Django

en: Django administration
cs: Správa systému Django

en: Site administration
cs: Správa webu

en: Log in
cs: Přihlášení

en: %(app)s administration
cs: Správa aplikace %(app)s

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
cs: Požadovaná stránka nebyla bohužel nalezena.

en: Home
cs: Domů

en: Server error
cs: Chyba serveru

en: Server error (500)
cs: Chyba serveru (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
cs: Chyba serveru <em>(500)</em>

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
cs: V systému došlo k chybě. Byla e-mailem nahlášena správcům, kteří by ji měli v krátké době opravit. Děkujeme za trpělivost.

en: Run
cs: Spustit

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
cs: Vybrat všechny položky typu %(module_name)s, celkem %(total_count)s.

en: Clear selection
cs: Zrušit výběr

en: Breadcrumbs
cs: Drobečky

en: Model name
cs: Název modelu

en: Add link
cs: Přidat odkaz

en: Change or view list link
cs: Změnit nebo zobrazit seznam odkazů

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: You don’t have permission to view or edit anything.
cs: Nemáte oprávnění k zobrazení ani úpravám.

en: Error:
cs: Chyba:

en: Change password
cs: Změnit heslo

en: Set password
cs: Nastavit heslo

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
cs[0]: Opravte prosím níže uvedenou chybu.
cs[1]: Opravte prosím níže uvedené chyby.
cs[2]: Opravte prosím níže uvedené chyby.
cs[3]: Opravte prosím níže uvedené chyby.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
cs: Zadejte nové heslo pro uživatele <strong>%(username)s</strong>.

en: This action will <strong>enable</strong> password-based authentication for this user.
cs: Tato akce <strong>povolí</strong> pro tohoto uživatele ověřování na základě hesla.

en: Disable password-based authentication
cs: Zakázat ověřování pomocí hesla

en: Enable password-based authentication
cs: Povolit ověřování pomocí hesla

en: Skip to main content
cs: Přeskočit na hlavní obsah

en: Welcome,
cs: Vítejte, uživateli

en: View site
cs: Zobrazení webu

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Add %(name)s
cs: %(name)s: přidat

en: History
cs: Historie

en: View on site
cs: Zobrazení na webu

en: Filter
cs: Filtr

en: Hide counts
cs: Skrýt počty

en: Show counts
cs: Zobrazit počty

en: Clear all filters
cs: Zrušit všechny filtry

en: Save
cs: Uložit

en: Remove from sorting
cs: Přestat řadit

en: Sorting priority: %(priority_number)s
cs: Priorita řazení: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
cs: Přehodit řazení

en: Toggle theme (current theme: auto)
cs: Přepnout motiv (aktuální motiv: auto)

en: Toggle theme (current theme: light)
cs: Přepnout motiv (aktuální motiv: světlý)

en: Toggle theme (current theme: dark)
cs: Přepnout motiv (aktuální motiv: tmavý)

en: Objects
cs: Objekty

en: Yes, I’m sure
cs: Ano, jsem si jist(a)

en: No, take me back
cs: Ne, beru zpět

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
cs: Odstranění položky typu %(objects_name)s by vyústilo v odstranění souvisejících položek. Nemáte však oprávnění k odstranění položek následujících typů:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
cs: Odstranění vybrané položky typu %(objects_name)s by vyžadovalo odstranění následujících souvisejících chráněných položek:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
cs: Opravdu má být odstraněny vybrané položky typu %(objects_name)s? Všechny vybrané a s nimi související položky budou odstraněny:

en: Delete?
cs: Odstranit?

en:  By %(filter_title)s
cs:  Dle: %(filter_title)s

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Recent actions
cs: Nedávné akce

en: My actions
cs: Moje akce

en: None available
cs: Nic

en: Added:
cs: Přidáno:

en: Changed:
cs: Změněno:

en: Deleted:
cs: Smazáno:

en: Unknown content
cs: Neznámý obsah

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
cs: Potíže s nainstalovanou databází. Ujistěte se, že byly vytvořeny odpovídající tabulky a že databáze je přístupná pro čtení příslušným uživatelem.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
cs: Jste přihlášeni jako uživatel %(username)s, ale k této stránce nemáte oprávnění. Chcete se přihlásit k jinému účtu?

en: Forgotten your login credentials?
cs: Zapomenuté přihlašovací údaje?

en: Toggle navigation
cs: Přehodit navigaci

en: Sidebar
cs: Boční panel

en: Start typing to filter…
cs: Filtrovat začnete vepsáním textu...

en: Filter navigation items
cs: Filtrace položek navigace

en: Date/time
cs: Datum a čas

en: User
cs: Uživatel

en: Action
cs: Operace

en: entry | entries
cs[0]: položka
cs[1]: položky
cs[2]: položek
cs[3]: položek

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
cs: Tato položka nemá historii změn. Pravděpodobně nebyla přidána tímto administračním rozhraním.

en: Show all
cs: Zobrazit vše

en: Popup closing…
cs: Vyskakovací okno se zavírá...

en: Search
cs: Hledat

en: %(counter)s result | %(counter)s results
cs[0]: %(counter)s výsledek
cs[1]: %(counter)s výsledky
cs[2]: %(counter)s výsledků
cs[3]: %(counter)s výsledků

en: %(full_result_count)s total
cs: Celkem %(full_result_count)s

en: Save as new
cs: Uložit jako novou položku

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další položku

en: Save and continue editing
cs: Uložit a pokračovat v úpravách

en: Save and view
cs: Uložit a zobrazit

en: Close
cs: Zavřít

en: Change selected %(model)s
cs: Změnit vybrané položky typu %(model)s

en: Add another %(model)s
cs: Přidat další %(model)s

en: Delete selected %(model)s
cs: Odstranit vybrané položky typu %(model)s

en: View selected %(model)s
cs: Zobrazení vybraných %(model)s

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
cs: Děkujeme za dnešní čas strávený s tímto neobyčejným webem.

en: Log in again
cs: Přihlaste se znovu

en: Password change
cs: Změna hesla

en: Your password was changed.
cs: Vaše heslo bylo změněno.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
cs: Zadejte svoje současné heslo a poté dvakrát heslo nové. Omezíme tak možnost překlepu.

en: Change my password
cs: Změnit heslo

en: Password reset
cs: Obnovení hesla

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
cs: Vaše heslo bylo nastaveno. Nyní se můžete přihlásit.

en: Password reset confirmation
cs: Potvrzení obnovy hesla

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
cs: Zadejte dvakrát nové heslo. Tak ověříme, že bylo zadáno správně.

en: New password:
cs: Nové heslo:

en: Confirm password:
cs: Potvrdit heslo:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
cs: Odkaz pro obnovení hesla byl neplatný, možná již byl použit. Požádejte o obnovení hesla znovu.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
cs: Návod na nastavení hesla byl odeslán na zadanou e-mailovou adresu, pokud účet s takovou adresou existuje. Měl by za okamžik dorazit.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
cs: Pokud e-mail neobdržíte, ujistěte se, že zadaná e-mailová adresa je stejná jako ta registrovaná u vašeho účtu a zkontrolujte složku nevyžádané pošty, tzv. spamu.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
cs: Tento e-mail vám byl zaslán na základě vyžádání obnovy hesla vašeho uživatelskému účtu na systému %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
cs: Přejděte na následující stránku a zadejte nové heslo:

en: Thanks for using our site!
cs: Děkujeme za používání našeho webu!

en: The %(site_name)s team
cs: Tým aplikace %(site_name)s

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
cs: Zapomněli jste heslo? Zadejte níže e-mailovou adresu a systém vám odešle postup k nastavení nového.

en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

en: Reset my password
cs: Obnovit heslo

en: Select all objects on this page for an action
cs: Vyberte všechny objekty na této stránce pro akci

en: All dates
cs: Všechna data

en: Select %s
cs: %s: vybrat

en: Select %s to change
cs: Vyberte položku %s ke změně

en: Select %s to view
cs: Vyberte položku %s k zobrazení

en: Date:
cs: Datum:

en: Time:
cs: Čas:

en: Lookup
cs: Hledat

en: Currently:
cs: Aktuálně:

en: Change:
cs: Změna:
