django - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: Available %s
cs: Dostupné položky: %s

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
cs: Chcete-li filtrovat ze seznamu dostupných položek %s, začněte psát do tohoto pole.

en: Filter
cs: Filtr

en: Choose all %s
cs: Vybrat vše %s

en: Remove selected %s
cs: Odebrat vybrané %s

en: Chosen %s
cs: Vybrané položky %s

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
cs: Zadáním do tohoto pole vyfiltrujete seznam vybraných %s.

en: (click to clear)
cs: (kliknout pro vyčištění)

en: Remove all %s
cs: Odebrat vše %s

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
cs[0]: %s vybraná volba není viditelná
cs[1]: %s vybrané volby nejsou viditelné
cs[2]: %s vybrané volby nejsou viditelné
cs[3]: %s vybrané volby nejsou viditelné

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
cs[0]: Vybrána je %(sel)s položka z celkem %(cnt)s.
cs[1]: Vybrány jsou %(sel)s položky z celkem %(cnt)s.
cs[2]: Vybraných je %(sel)s položek z celkem %(cnt)s.
cs[3]: Vybraných je %(sel)s položek z celkem %(cnt)s.

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
cs: V jednotlivých polích jsou neuložené změny, které budou ztraceny, pokud operaci provedete.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
cs: Byla vybrána operace, ale dosud nedošlo k uložení změn jednotlivých polí. Uložíte klepnutím na tlačítko OK. Pak bude třeba operaci spustit znovu.

en: Now
cs: Nyní

en: Midnight
cs: Půlnoc

en: 6 a.m.
cs: 6h ráno

en: Noon
cs: Poledne

en: 6 p.m.
cs: 6h večer

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
cs[0]: Poznámka: Váš čas o %s hodinu předstihuje čas na serveru.
cs[1]: Poznámka: Váš čas o %s hodiny předstihuje čas na serveru.
cs[2]: Poznámka: Váš čas o %s hodiny předstihuje čas na serveru.
cs[3]: Poznámka: Váš čas o %s hodin předstihuje čas na serveru.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
cs[0]: Poznámka: Váš čas se o %s hodinu zpožďuje za časem na serveru.
cs[1]: Poznámka: Váš čas se o %s hodiny zpožďuje za časem na serveru.
cs[2]: Poznámka: Váš čas se o %s hodiny zpožďuje za časem na serveru.
cs[3]: Poznámka: Váš čas se o %s hodin zpožďuje za časem na serveru.

en: Choose a Time
cs: Vyberte čas

en: Choose a time
cs: Vyberte čas

en: Cancel
cs: Storno

en: Today
cs: Dnes

en: Choose a Date
cs: Vyberte datum

en: Yesterday
cs: Včera

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: January
cs: leden

en: February
cs: únor

en: March
cs: březen

en: April
cs: duben

en: May
cs: květen

en: June
cs: červen

en: July
cs: červenec

en: August
cs: srpen

en: September
cs: září

en: October
cs: říjen

en: November
cs: listopad

en: December
cs: prosinec

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
cs: Led

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
cs: Úno

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
cs: Bře

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
cs: Dub

[ctx: abbrev. month May]
en: May
cs: Kvě

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
cs: Čvn

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
cs: Čvc

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
cs: Srp

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
cs: Zář

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
cs: Říj

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
cs: Lis

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
cs: Pro

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

[ctx: abbrev. day Sunday]
en: Sun
cs: Ned

[ctx: abbrev. day Monday]
en: Mon
cs: Pon

[ctx: abbrev. day Tuesday]
en: Tue
cs: Úte

[ctx: abbrev. day Wednesday]
en: Wed
cs: Stř

[ctx: abbrev. day Thursday]
en: Thur
cs: Čtv

[ctx: abbrev. day Friday]
en: Fri
cs: Pát

[ctx: abbrev. day Saturday]
en: Sat
cs: Sob

[ctx: one letter Sunday]
en: S
cs: N

[ctx: one letter Monday]
en: M
cs: P

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
cs: Ú

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
cs: S

[ctx: one letter Thursday]
en: T
cs: Č

[ctx: one letter Friday]
en: F
cs: P
